ALEVİ PORTAL

ALEVİ VAKIFLARI FEDERASYONU 8. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ALEVİ VAKIFLARI FEDERASYONU 8. OLAĞAN GENEL KURULU Kartal Cemevi Vakfında gerçekleştirildi Genel Başkan Dr. Haydar Baki Doğan’ ın açılış konuşması sonrası saygı duruşu ve İstiklal Marşı ardından, Divan Kurulu için üye önerisi ile Divan kurulu başkanlığına Remzi Akbulut, oy toplama memurluğuna Av. Erdoğan Özdemir , katipliğe Av. Ergin Gül ve Mahmut Yerlikaya oy birliği ile kabul edilerek toplantıya geçildi.
 
 
AVF Genel Başkanı Dr. Haydar Baki Doğan yaptığı konuşmada, geçen döneme ilişkin Federasyon çalışmaları hakkında bilgiler sunarak, gelecek dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundular.
 
Genel Sekreter Yavuz Olağan, Federasyonumuz faaliyet raporunu okudu. Federasyonumuzun geçen dönemine ilişkin Denetim raporu ve mali tablosu Denetim Kurulu Başkanı Hıdır Uvaçin tarafından sunuldu.
 
Genel Başkan yardımcısı İlhan Eren Federasyonun 2023 yılı tahmini bütçesini sundu. Faaliyet raporu, Denetim raporu, Gelir-Gider ve tahmini bütçe genel kurul tarafından oy birliğiyle onaylandı. Alevi Vakıfları Federasyon Tüzüğündeki değişiklik öneri maddelerine geçildi. Tüm maddeler genel kurul tarafından oy birliği ile kabul edildi. Yönetim, Denetleme ve disiplin kurullarının seçiminin ardından söz alan konuşmacılar dilek ve temennilerde bulundular.
Sosyal Medyada Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ